Viive Aasma
Viive on alates 2002. aastast Alfa-Omega Communications juhataja ning asutaja. Varem on Viive töötanud firma Hill & Knowlton konsultandina ning Eesti Keelestrateegia Keskuse direktorina. Ta on lõpetanud magistrikraadiga Nebraska-Lincolni Ülikooli USA-s ning disaineri diplomiga Tallinna Kunstiülikooli. Viive on Magistrite Klubi president, Tallinn International Rotary Club liige ning kuulub SA Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskus nõukogusse.

 

Priit Jürimäe
Priit on lõpetanud Tartu Ülikooli Ajakirjanduse ja Kommunikatsiooni Instituudi suhtekorralduse eriala. Varem on ta aidanud kaasa 2010. aasta Euroopa Iluuisutamise Meistrivõistluste edukale toimumisele ning hoolitsenud 2011. aasta Eesti Kodanikuühiskonna Nädala kommunikatsioonipoole eest. Priit on samuti elanud ja töötanud Uus-Meremaal, Austraalias ja Inglismaal, tuues sedasi endaga kaasa väärtusliku kogemustepagasi erinevatest valdkondadest. Alfa-Omega ridadesse kuulub Priit alates 2015. aastast.
 

Mart Valner
Mart on neli aastat töötanud Lastekaitse Liidu kommunikatsioonijuhina, olnud esimese Teeme Ära noortejuht 2008. aastal ning aidanud Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindusel Eestis elektriautosid Eestisse tuua. Mart on õppinud Tallinna Ülikoolis ajakirjandust ning töötanud ka KUKU raadio saatejuhina.
Alfa-Omegaga ühines ta aastal 2016.

 

Kätlin Hundimägi
Kätlin omandas bakalaureusekraadi Tallinna Ülikoolis suhtekorralduse erialal. Enne Alfa Omega ridadesse asumist kogus Kätlin kogemusi turundusmaailmas, hallates nii Iluks Kaubanduse kui Luku-Experti turundust. Suhtekorralduse avastas Kätlin enda jaoks juba keskkoolis, kui koolilehega töötades selgus, et ajakirjandus on küll tore, aga tahaks meediamaailmas veidi teise nurga alt tegutseda.

 

Vahur Orrin
Vahur alustas oma karjääri Eesti Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste pressiesindajana. Sealt suundus ta rahvusvaheliste ettevõtetega nagu Joe Tripi (UK), Hawksmoor Partners (UK) ja PRxDigital (USA). 2009. aastal liitus Vahur Brüsselis poliitilise strateegi Lynton Crosby valimiskampaania meeskonnaga. Vahur kuulub FinEstBayArea meeskonda, mille eestvedaja on Slushi ja Angry Birds’i asutaja Peter Vesterbacka. Kommunikatsioonieksperdina on Vahur spetsialiseerunud meediasuhetele ja videoturundusele.